Par mums

Travel Art LV vizītkarte – kvalitāte, profesionālisms, drošība un individuāla pieeja.
 
Mēs rūpīgi uzklausām Jūsu vēlmes un atrodam piemērotāko ceļojumu Jums un Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem. Mēs palīdzam Jums ietaupīt laiku un naudu. Un rūpējamies, lai katrs ceļojums būtu neaizmirstams piedzīvojums.
 
Jūsu drošība un komforts ir mūsu augstākā prioritāte.
 
Travel Art LV ir īpašs tūrisma operators, kas rūpējas par saviem klientiem gan darījumu braucienos, gan sporta pasākumos, gan arī atpūtā. Esam lielākais spēlētājs Latvijas sporta tūrisma tirgū. 
Esam īpaši arī ar to, ka savu iekrāto pieredzi un zināšanas mēs dodam tālāk ne tikai mūsu klientiem, bet visiem interesentiem. Jau daudzus gadus veiksmīgi darbojas mājaslapa sportadraugiem.lv, kas informē sporta līdzjutējus par turnīriem, kuros ir pārstāvēta Latvija, dodam vērtīgus padomus ceļošanai un palīdzam arī atrisināt tīri sadzīviskas lietas, piemēram, izplānot brauciena budžetu, informējot par cenām un izmaksām. 
Paralēli interneta projektam, veiksmīgi darbojamies arī drukāto mediju lauciņā. 2008. gadā iznāca pirmais ceļvedis hokeja faniem “Pasaules Pazinējs”, un ceļvedis iznācis arī nākamos gadus, informējot par kultūru, vēsturi, sadzīves lietām čempionāta norises vietās – Manheimā, Bratislavā, Stokholmā, Helsinkos, Minskā, Prāgā, Maskavā un Ķelnē.