• Atpūta Turcijā
  • Atpūta Turcijā
  • Atpūta Turcijā

Atpūta Turcijā

330.00 €

Vasaras/Rudens, 2019

Informācija

Burvīgi skaistais Vidusjūras zilums, brīnišķīgs serviss, lielisks ēdiens – šie trīs jēdzieni vislabāk raksturo atpūtu Turcijā. Lai arī kāda bijusi šīs zemes vēsture, tomēr šobrīd Turcija vismaz tūrisma jomā ir krietni attīstījusies, “izgriežot pogas” servisa ziņā daudzām attīstītajām valstīm. Uz Turciju līgumreisi, jau sākot no aprīļa beigām līdz pat oktobrim. 

Cenas

Piemēram 31.augustā 7naktis ar brokastīm un vakariņām 3* viesnīcā Antaljā 2 vietīgā istabā vienai personai maksās 355EUR

Lūdzu sazinieties ar mums, piemeklēsim Jums piemērtotāko viesnīcu Jūsu interesējošos datumos. 

 

Kūrorti

Antālija

Antālija atrodas klinšainā piekrastē, tādēļ viesnīcām, kas iekārtotas Antālijā, ir izveidotas īpašas platformas, lai atpūtnieki varētu ērti piekļūt jūrai un baudīt to. Uz rietumiem no Antālijas ir Konjalti oļu pludmale, bet uz austrumiem – Laras smilšu pludmale, pie kuras atrodas daudzas populāras viesnīcas. Antālijā ir vairāki lieli un populāri naktsklubi, ļoti daudz dažādu restorānu, bāru, kā arī divi lieli ūdens atrakciju parki un delfinārijs.

Kemera

Kemera ir viens no iecienītākajiem un līdz ar to arī tūristu apmeklētākajiem Turcijas Vidusjūras kūrortiem. Kemera ir īpaši populāra jauniešu un to cilvēku vidū, kam patīk aktīva atpūta. Šeit ir ļoti daudz restorānu, diskotēku, kā arī aktīvās atpūtas iespēju. Tāpat Kemerā ir pārsteidzoši skaista daba – mežiem apauguši kalni stiepjas gandrīz līdz jūrai, un šaurā zemes joslā atrodas pilsētiņa ar jahtu piestātni, lielu piejūras parku, kā arī skaists un plašs skats uz zilo jūru, kas valdzina gan no rīta, gan dienas vidū, gan saulrietā. Kemerā reizi nedēļā notiek arī īsts Austrumu tirgus, kas noteikti ir kaut vai jāapskata ikvienam atpūtniekam. Protams, vēl interesantāk būs tirgū iepirkties un kaulēties ar pārdevējiem īstā turku stilā.

Alanja

Alanja jeb Alānija ir populāra atpūtas vieta gan jauniešiem, gan ģimenēm ar bērniem, jo arī šeit ir plašas izklaides un atpūtas iespējas. Papildus tam šeit ir arī smilšu pludmales, bet jūra ir sekla un ūdens tajā silts – tas tāpēc, ka Alānija atrodas slēgta līča piekrastē. Viesnīcas šeit ir nedaudz lētākas nekā tāda paša līmeņa viesnīcas Antālijā, Kemerā vai Belekā. Iespējams tāpēc, ka līdz šim kūrortam ir jāmēro tālāks ceļš no lidostas – 120 km. Arī šeit restorāni, tavernas un diskotēkas ir atvērtas līdz pat rītausmai. Alānija atpūtniekus uzņem nedaudz agrāk par citiem Turcijas Vidusjūras kūrortiem, jo šeit pavasaris iestājas agrāk, jūrā peldēties iespējams jau maijā.

Beleka

Beleka ir viens no retajiem kūrortiem Turcijas Rivjērā, kas nav piesaistīts nevienai pilsētai. Tas veidojies patstāvīgi – kā kūrorts. Šeit lielākajai daļai viesnīcu ir piešķirtas 5*. Beleku raksturo augsta līmeņa serviss, īpaši profesionāls apkalpojošais personāls, kā arī izmeklēts dizains viesnīcu interjerā un visā teritorijā. Papildus tam Belekas piekrastes pludmalēm ir piešķirts Zilais karogs, kas apliecina pludmales ekoloģisko tīrību. Dodoties atpūtā uz Beleku, saņemsiet augstākās klases servisu, tomēr visa izklaide koncentrējas viesnīcas teritorijā.

Side

Side ir ļoti sena pilsēta Turcijas Rivjērā, kuras vēstures liecības ir saglabājušās līdz pat mūsdienām: antīkais teātris ar 17 tūkstošiem skatītāju vietu, Atēnas un Apollona tempļa drupas, nekropole, strūklakas, romiešu termas u. c. unikālas apskates vietas. Līdzīgi kā citās Turcijas kūrortpilsētās, arī Sidē ir daudz dažādu nelielu bāru, restorānu un veikaliņu, kuros īstā turku stilā iespējams iegādāties suvenīrus un apģērbus.

Noderīgi zināt

PASES DERĪGUMA TERMIŅŠ

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

VĪZA

Latvijas Republikas pilsoņiem vīza nav nepieciešama.

Latvijas Republikas nepilsoņu pasu īpašniekiem vīzu iespējams noformēt elektroniski: https://www.evisa.gov.tr/en

Vairāk informācijas Jūs varat atras LR Ārlietu ministrijas mājas lapā:

http://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.