• Rudens hokejs Tallinā
  • Rudens hokejs Tallinā
  • Rudens hokejs Tallinā

Rudens hokejs Tallinā

90.00 €

Rudens, 2019
2 dienas
9.nov - 10.nov

Informācija

Novembrī Latvijas hokeja klubu izlase aizvadīs “Turkish airlines Baltic challenge cup”, kas risināsies Tallinā. Pretim “Optibet” Hokeja līgas klubu izlases spēlētājiem grupu turnīrā stāsies hokejisti no Ukrainas un Igaunijas. Piedāvājam doties uz Tallinu, lai klātienē atbalstītu klubu hokeja izlasi spēlēs pret Igauniju un otras apakšgrupas komandu, kura noskaidrosies tikai turnīra laikā.

Cena

Brauciena cena – 90 EUR

Cenā ietilpst: Autobuss no Rīgas uz Tallinu un atpakaļ, kā arī autobuss uz spēlēm un atpakaļ, viena nakts 3* viesnīca Tallinas centrā ar brokastīm divvietīgā vai trīsvietīgā istabā, “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi, ceļojuma apdrošināšana.

Papildu izdevumi:

Hokeja spēļu biļetes, personiskie tēriņi

Maksāšanas noteikumi:

Pirmā iemaksa 45 EUR, piesakoties ceļojumam

Otrā iemaksa 45 EUR līdz 9. oktobrim

Vārdu maiņa bez maksas līdz 1. novembrim, vēlāk – 15 EUR. Atsakoties no ceļojuma pēc 9. oktobra, zaudējat visu iemaksāto naudas summu. 

Programma

9.novembris, sestdiena

No rīta pulcēšanās pie “Arēnas Rīga”, ceļš uz Tallinu. Iekārtošanās viesnīcā. Došanās uz spēli Latvija – Igaunija (spēles laiks tiks precizēts).

Nakts 3* viesnīcā Tallinas centrā

 

10.novembris, svētdiena

Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvs laiks vai došanās uz spēli (spēles laiks tiks precizēts). Pēc spēles atgriešanās Rīgā.

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.