• Nedēļas nogale Santorīni
  • Nedēļas nogale Santorīni
  • Nedēļas nogale Santorīni

Nedēļas nogale Santorīni

579.00 €

Rudens, 2019
4 dienas
1.nov - 4.nov

Tas ir romantiķu un skaistuma mīļotāju galamērķis, vieta, uz kurieni doties tiem, kuri vēlas šo burvību baudīt nesteidzoties, atgūstot ikdienā pazaudēto dvēseles harmoniju, nevis ievilkt kārtējo ķeksīti apmeklēto vietu sarakstā. 

Santorīni ir viena no tām vietām uz zemeslodes, par kuru gandrīz katram ir zināms priekšstats pat pirms pasakainā Grieķijas sala ir apciemota.

Ar nolūku organizējam braucienu uz Santorīni pašā sezonas izskaņā, lai noķertu saules starus, apciemotu vīna darītavas un nogaršotu jauno vīnu - un galvenais, lai Santorīni būtu gandrīz tikai mums pašiem. Ņemot vērā, ka visa novembra laikā salā caurmērā nokrišņus novēro tikai astoņas dienas, un augstākā reģistrētā temperatūra ir +27 C.

Vairāk informācijas ceļotājiem atradīsiet LonelyPlanet lapā

Informācija

Ceļojums piemērots: visiem, kuri ilgojas pēc saules un siltuma novembrī, kuriem patīk krāšņi un neparasti dabasskati, kuri vēlas dažas dienas pavadīt mierīgā, nesteidzīgā un romantiskā atmosfērā

 Gaisa temperatūra: 19-22 C dienā, 14-16 C naktī 

Ūdens temperatūra: ~20 C 

Laikapstākļi: vējains, lietus iespējamība 25% 

Laika starpība ar Latviju: nav 

Jāņem līdz: peldkostīms, siltākas virsdrēbes vakara pastaigām, ērti apavi, kas piemēroti staigāšanai pa bruģi un kāpšanai pa kāpnēm 

Valūta: EUR

Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši tūroperatora grupas vadītāji

Tā kā reģionā nav licenzētu krievu valodā runājošu gidu, ekskursijas tiks vadītas angļu valodā.

Lidojuma ilgums: 3h 30 min 

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža  

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

01. novembris, plkst. 09:30 no lidostas uz viesnīcu 
04. novembris, plkst. 18:00 no viesnīcas uz lidostu 

Cena

Lidojums 399 EUR (Cena par tiešo lidojumu uz Santorīni turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas))

Lidojums + Veggera Hotel viesnīca 579 EUR (Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā Veggera Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 90 EUR​)

Lidojums + Aressana SPA Hotel & Suites viesnīca 649 EUR (Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā Aressana Spa Hotel and Suites standarda istabā ar brokastīm.  Piemaksa par vienvietīgu numuru 130 EUR.)

Ekskursiju piedāvājumi

Tira, Firostefani un Oija saulrietā

01.11.2019 11:00 no viesnīcas 

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: Transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc pusdienām tiks dots nedaudz brīva laika, lai apskatītu brīnišķīgās ainavas, kas paveras no vulkāna krātera malas. 

Pēc tam dosimies uz vēl vienu apdzīvoto vietu, kas veras uz ar jūras ūdeni pieplūdušo vulkāna krāteri – Firostefani. Te mums būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī.
Tālāk dosimies uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas augstākā punkta un kur mums tiks dots laiks, lai kājam izstaigātu ciemats un paši aplūkotu ievērības cienījāmākās vietas. 

Ceļojuma pirmās dienas ekskursijas noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes visskaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ciematā, dosimies uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēsim noskatīties (ja laikapstākļi atļaus!) pašu skaistāko dabas „priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu. 

Ekskursijas ilgums ~7 stundas

 

Mesagonija, Mesarija un Pirgos

02.11.2019 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija.

Ekskursijas sākumā dosimies uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali. 

Pēc foto pauzes, tālāk brauksim uz Kamari, kas ir pazīstams kūrorts un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir „spoku ciemats”, ko izpostīja spēcīga zemestrīce gadsimtu atpakaļ, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šis „noslēptās” vietas arhitektūras. 

Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas vietā, kas pazīstama ar ilgu rūpniecisku pagātni. 

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz no viduslaikiem sagalabājušos ciematu Pyrgos. Ciematā apskatīsim arī senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas. 

Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu.   

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

 

Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš

03.11.2019 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā.

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Akrotiri jeb Santorini Pompejām, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus un apskatot nelielus tipiskus ciematus. 
Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akotiri apmēram 3600 gadus atpakaļ, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar „Zudušo Atlantīdu” varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu – bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes. 

Nākošā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām. 

Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas

Ceļojuma programma PDF formātā

Ilze Jakovleva

ilze.jakovleva@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.