• Brīvdienas Korsikā
  • Brīvdienas Korsikā
  • Brīvdienas Korsikā

Brīvdienas Korsikā

639.00 €

Pavasara, 2019
5 dienas
19.apr - 23.apr

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa.

Informācija

Korsika ir galamērķis patiesiem dabas un satriecoši skaistu ainavu mīļiem, tiem, kam nav slinkums kājām doties uz kādu no 67 vēsturiskajiem dženoviešu sargtorņiem, kas apjož salas klinšainos krastus, tiem, kuri ar prieku sajutīs makijas krūmāju rūgteno smaržu, jau izkāpjot no lidmašīnas Korsikā.

Neiesakām Korsiku tiem, kam bail braukt pa trakiem kalnu ceļiem, kur divstāvu autobuss spiests braukt atpakaļgaitā līdz iepriekšējai izmaiņas vietai, jo ceļš taču vienjoslas. Neiesakām arī frankofīliem, jo Korsikā taču dzīvo korsikāņi, un tie vienmēr atcerēsies periodu no 1755. līdz 1769. gadam, kad sala bija neatkarīga, un tās galvaspilsēta bija kalnainā Korte.

Gaisa temperatūra: ap 17C dienā, ap 7C naktī

Ūdens temperatūra: 15C

Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 30% , saule apmēram 8 stundas katru dienu

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Cena

Lidojums 379 EUR (Cena par tiešo lidojumu uz Bastiju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas))

Lidojums + viesnīca 639 EUR (Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā Best Western Bastia Centre divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 90 EUR.) 

Ekskursiju piedāvājumi

Bastijas pilsētas ekskursija

19.04.2019 09.00 no viesnīcas

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids.

Bastijas pilsētas ekskursijas laikā aplūkosim ievērojamākās Bastijas vecpilsētas vietas - Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli. Pēc ekskursijas gida pavadībā tiks dots brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~ 15.00

 

Kalvi un Balaņas ciemati 

20.04.2019 09.00 no viesnīcas

Cena: 90 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts).

Ekskursijas ievadā mūsu ceļš vedīs uz piejūras pilsētiņu Ile Rousse. Tā atrodas Korsikas pašos ziemeļrietumos, un savu vārdu dabūjusi pateicoties apkārtesošajām sārtās nokrāsas klintīm.

Pēc pusdienām dosimies uz Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi. Te interesanta ir Notre Dame de la Serra katedrāle un 13. gs. uzbūvētā Dženoviešu citadele, ko mēs apskatīsim. Kalvi tiks dots arī brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~.18:30

 

Kapkorsas pussalas ekskursija

21.04.2019 09.00 no viesnīcas

Cena: 90 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija Patrimonio.

Ekskursijas iesākumā autobus piestās zvejnieku ciematā Erbalunga, kas atrodas Kapkorsas pussalas piekrastē, apmēram 10km no Bastijas uz ziemeļiem.

Tālāk pieturēsim Macinadžio, kas savu nosaukumu ir parādā vietējām vējdzirnavām. Tā ir lielākā Korsikas ostas un to izmantoja kā militāro ostu senie romieši. Šeit arī pusdienosim.

Turpinoties ekskursijai, apstāsimies St Florentē, senajā dženoviešu pilsētā, kas tagad ir atjaunota un kļuvusi populārs piejūras kurorts. Tās jūras piestātne ir iemīļota vieta pastaigām un te atrodama virkne kafejnīcu un restorānu.

Ap 17:30 mūs gaidīs Patrimornio vīna darītavā, kur tikai 20 ha lielajā vīna dārzā tiek audzēti vīnogulāji, no kuriem darinātais baltvīns pirmais no Korsikas vīniem tika atzīts atbilstošs Francijas vīna darināšanas standartiem. Šeit degustēsim vietējo ražojumu.

Atgriešanās viesnīcā ~19.00

 

Ekskursija uz Bonifačio

22.04.2019 08.30 no viesnīcas

Cena: 110 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim un minivilcieniņam, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies apskatīt Korsikas pašu tālāko dienvidu punktu – Bonifačio.

Ekskursijas pirmā pietura būs Aleria, kas mūsdienās ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs Korsikas austrumdaļas līdzenumā. Tālāk dosimies uz Bonifačio.

Bonifačio pilsētā vispirms dosimies uz ostu, lai ar kuģīti apbraukātu piekrastes alas un grotas. (Tikai labvēlīgos laika apstākļos!)

Pēc tam brauksim gan ar minivilcieniņu, gan arī iesim kājām gida pavadībā, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākās vietas.

Atgriešanās Bastijā ~ 19:30

 

Ceļojuma programma PDF formātā

Ceļojuma programma ērti apskatāmā un izprintējamā formātā.

Programma Korsika ar Best Western 3* viesnīcu pdf

Inese Krūmiņa

inese.krumina@travelart.lv
+371 26460906

Mana ilggadējā pieredze tūrismā būs noderīga, plānojot ceļojumus un dodoties izbraukumā grupās. Esmu gatava apspriest pat vistrakākā ceļojuma idejas