• Kalabrija Valsts svētkos
  • Kalabrija Valsts svētkos
  • Kalabrija Valsts svētkos

Kalabrija Valsts svētkos

639.00 €

Rudens, 2019
4 dienas
15.nov - 18.nov

Kalabrija – reģions Itālijas dienvidos- izvietojies zābakveidīgās Apenīnu pussalas pašā purngalā. Tā nav tūristu pārplūdināta kā Itālijas industriālie ziemeļi. Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti. Šeit vasarās atpūšas paši itālieši, kuri sava atvaļinājuma laikā vēlas kaut ko tradicionālu, mūsdienu nemierīgās pasaules nesamaitātu.

Kalabriju nereti dēvē arī par Eiropas Karībām - tādējādi salīdzinot ar tūristu iecienītajām Karību salām un to silto klimatu, neskartajām pludmalēm un elpu aizraujošajām ainavām. Kalabrija ir pilnīgs kontrasts Itālijas industriālajiem ziemeļiem ar to nemierīgo ikdienas skrējienu un manierīgo stilīgumu. 

Informācija

Ceļojums piemērots tiem, kuri jau iepazinuši lielāko daļu no Itālijas ziemeļiem un vidusdaļas un vēlas pabūt tur, kur atpūsties brauc paši itālieši. Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti.

Gaisa temperatūra: ap 19 C dienā, ap 14 C naktī

Ūdens temperatūra: ap 19C

Laikapstākļi: lietus iespējamība 34%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājoši tūroperatora grupas vadītāji.

Lidojuma ilgums:

Rīga – Lamezia Terme: 3h 25 min

Lamezia Terme - Rīga: 3h 25 min

Atļautais bagāžas daudzums: 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta (ilgums ~ 1.5h):

15. novembris, plkst. 08:25 no lidostas uz viesnīcu 
18. novembris, plkst. 17:30 no viesnīcas uz lidostu

Cena

Lidojums 399 EUR (Cena par tiešo lidojumu uz Lamezia Terme turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas))

Lidojums + viesnīca 639 EUR (Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā E’Hotel (Redžio di Kalabrija pilsētā) standarda istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu numuru 80 EUR.)

Ekskursiju piedāvājumi

Šilla un Redžio di Kalabrija

15.11.2019 08:25 no lidostas

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Ruffo pilī un pusdienas (vīns un ūdens iekļauti)

Ekskursijas pirmajā daļā kājām izstaigāsim vienu no intersantākajām Šillas pilsētas daļām – Knajaleju, kas senāk bija zvejnieku apmetne un kuras dzīvojamās mājas ir uzbūvētas tieši pie ūdens. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Ruffo pili, kuras pamati tika uzbūvēti grieķu dominances laikos. Pēc pils apskates, dosimies uz Redžio di Kalabriju – provinces centru un lielāko pilsētu. Pēc pusdienām vietējā restorānā apskatīsim Redžio pilsētas ievērojamākās vietas.

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

 

Kasiņana, Lokri un Džerače

16.11.2019 09:00 no viesnīcas 

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Kasiņanas Romiešu rezidencē, Lokri arheoloģiskajā parkā, Džeračes katedrālē un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauti).

Pēc apm. pusotras stundas brauciena, nonāksim Kasiņanas Romiešu rezidences arheoloģiskajos izrakumos, lai aplūkotu brīnišķīgos mozaīkas gleznojumus, kas klāj tās termālo daļu. Pēc tam dosimies uz Locri Epizephyrii Arheoloģisko parku. Tas glabā liecības gan no seno grieķu, gan romiešu laikiem: Kentokameres svēto teritoriju, teātri, templi, svētnīcu, daļu no grieķu pilsētas sienām, un termas. Tālāk ceļš vedīs uz Džerači – vienu no visskaistākajām reģiona pilsētām, kas izvietojusies stāvas klints virsotnē un lūkojas pāri visai Jonijas jūras piekrastei. Džeračes vecpilsētā pusdienosim un pēc tam tiks dots brīvs laiks. Sekos pilsētas centra apskate gida pavadībā, kur apmeklēsim Džeračes katedrāli un apskatīsim citas ievērības cienīgas vietas.

Ekskursijas ilgums ~8.5 stundas

 

Serra San Bruno un Stilo

17.11.2019 09:00 no viesnīcas 

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa kartūziešu klostera muzejā un Stilo baznīcā Cattolica un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauti)

Pēc apm. pusotras stundas brauciena ieradīsimies Serra San Bruno, kur apmeklēsim Kartūziešu klostera teritoriju – klostera muzeju, Sv. Bruno kapavietu un Santa Maria del Bosco baznīcu. 12:00 dosimies uz Stilo, kur pusdienosim vietējā restorānā Pēc pusdienām apskatīsim brīnišķīgo bizantiešu baznīcu Cattolica, kas ir īsts arhitektūras dārgakmens. Baznīca uzbūvēta vietā, no kuras paveras plaša ielejas un apkārtējo lauku ainava.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas

 

Tropeja, Zungri un Pico

18.11.2019 09:00 no viesnīcas/ekskursija beidzas lidostā

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, degustācija Tropejā vai Pico, ieejas maksa Pjedigrotas baznīcā un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauti)

Ekskursijas pirmajā daļā viesosimies no baltiem akmeņiem būvētajā Tropejas vecpilsētā, kas atrodas kalna virsotnē un veras pāri Tirēnu jūrai. Izstaigāsim šī populārā tūrisma galamērķa centru, lai varētu apbrīnot vietējo amatnieku piedāvājumus un seno pili. Tropejas apkārtne ir pazīstama ar sarkanajiem sīpoliem, no kuriem gatavo visdažādākos ēdienus – tos degustēsim vienā no vecpilsētas veikaliem. Pēc Tropejas apskates, dosimies uz Zungri, kur apskatīsim slaveno alu kompleksu. Alu mājās, kas izgebtas akmenī, XII – XIV gs., mitinājās no karadarbības bēgošie mūki un tās joprojām turpina pētīt arheologi. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Pico, kur pusdienosim vietējā restorānā. Pēc pusdienām apmeklēsim Pjedigrotas baznīcu, kas iegrebta mīkstajā piekrates klintī. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks Pico pilsētas centrā.

Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas

18:10 izbraukšana no Pico uz lidostu

19:00 ierašanās lidostā

21: 00 izlidošana uz Rīgu

Ceļojuma programma PDF formātā

Ceļojuma programma ērti apskatāmā un izprintējamā formātā

Programma Kalabrija pdf

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.