• Individuāli
  • Individuāli
  • Individuāli

Individuāli

Pavasara/Vasaras, 2020
9 dienas
9.mai - 22.mai

Informācija

Uz pasaules čempionātu hokejā ik gadu dodas tūkstošiem latviešu no dažādām pasaules valstīm, ne tikai no Latvijas. Un arī dzimtenē mītošie tautieši ne vienmēr var pielāgot savu laiku “Travel Art LV” piedāvātajiem grupu braucieniem. Izstrādājam individuālus piedāvājums, kas atbilst Jūsu vēlmēm un iespējām!

Transports

Šveice ir sasniedzama ar savu personisko automašīnu, gan ar autobusu, gan ar lidmašīnu. Iespēja doties kopā ar citiem līdzjutējiem, izmantojot autobusu, kurā nav tik strikti ierobežojumi kā reisa autobusā, un laiki ir pakārtoti Latvijas izlases hokeja spēlēm. Kā arī piedāvājam lidojumus uz Cīrihi un Štutgarti. Piemēram, tiešais reiss 9. maijā turp un 13. maijā atpakaļ ar nododamo 20 kg bagāžu maksā 390 EUR. 

Naktsmītnes

Piedāvājam Cīrihē un tās tuvumā naktsmītnes. Gan jauniešu viesnīcas, gan 5* viesnīcas tiešā arēnas tuvumā. Naktsmītne atradīsies katra vēlmēm un maciņa biezumam.

Hokeja biļetes

Ekskursijas

Braucat individuāli uz pasaules čempionātu hokejā, bet vēlaties bariņā iepazīt Šveici? Dosimies kopā izbraukumos pa skaistākajām Šveices pilsētām

 

Lucerna 

12., 14. un 17. maijs

Cena 75EUR

Lucerna ir apburoša pilsēta vāciski runājošo iedzīvotāju Šveices daļā, kalnu un ezeru ieskauta. Lucernas Rātsnams, Valdības pils, Svētā Šarla baznīca, vecpilsēta, virkne muzeju – te katrs atradīs sev ko interesantu.

Uzmanību! Ekskursijas cenā nav iekļautas ieejas maksas muzejos un apskates objektos!

 

 

Lugano

11., 15. maijs

Cena 100EUR

Lugano atrodas dienvidos, kur dzīvo itāliski runājošie iedzīvotāji. Tā radikāli atšķiras no citām šīs valsts pilsētām – īsti dienvidi! Šī pilsēta reiz kļuvusi par Raiņa un Aspazijas trimdas vietu, taču šobrīd šo pilsētu zina Latvijā, un latviešus zina Lugano pateicoties… hokeja vārtsargam Elvim Merzļikinam, kurš kopš 2009. gada spēlēja tieši Lugano komandā, kļūdams par pilsētas iedzīvotāju varoni.

Uzmanību! Ekskursijas cenā nav iekļautas ieejas maksas muzejos un apskates objektos!

 

Berne, Interlakena

11., 13. maijs

Cena 90EUR

Esot Šveicē, būtu negodīgi neredzēt kalnus un ezerus, un brīnišķīgi dabas skati paveras tieši Interlakenā. Savukārt Berne ir Šveices galvaspilsēta, un tieši tur 2009. gadā notika pasaules čempionāts hokejā, kurā Latvijas izlase iekļuva ceturtdaļfinālā! Taču šī pilsēta vilina ne tikai ar atmiņām par hokeju, bet arī ar arhitektūru, dabu un… Einšteinu!

Pa ceļam piebrauksim arī pie brīnišķīgā Trimmelbahas ūdenskrituma.

Uzmanību! Ekskursijas cenā nav iekļautas ieejas maksas muzejos un apskates objektos!

 

Ekskursijas notiks, ja ekskursijai pieteiksies vismaz 25 cilvēki!

 

Ilze Jakovleva

ilze.jakovleva@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.