• Sicīlija un Katānija
  • Sicīlija un Katānija
  • Sicīlija un Katānija

Sicīlija un Katānija

689.00 €

Pavasara, 2020
5 dienas
10.apr - 14.apr

Atpūšoties Sicīlijas brīnišķīgajās pludmalēs un izbaudot vislabāko klimatu Eiropā, vērojot pasakaino ainavu ar vīnogulāju dārziem, kviešu druvām vai apelsīnu un olīvu birzīm, apbrīnojot varenu kalnu grēdas ar Eiropas augstāko un pasaules aktīvāko vulkānu Etnu tajā skaitā, kā arī iepazīstot ārkārtīgi bagātīgos Sicīlijas vēstures, mākslas un arhitektūras pieminekļus, aizmirstas, ka sala daudzu prātos saistās tikai ar organizētās noziedzības – mafijas dzimteni. Iespējams, ka viens no mafijas rašanās iemesliem bija neskaitāmie iebrucēji, kas gadsimtu garumā nežēlīgi centās apspiest salas iemītniekus, aplaupot un pakļaujot nabadzībai salas iedzīvotāju pamatu – ģimeni.

Informācija

Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras, mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, aizraujas ar baroka un antīko arhitektūru, patīk itāliešu tradīcijas un kultūra

Gaisa temperatūra: 16-18 C dienā, 8-10 C naktī

Ūdens temperatūra: 14-16 C

Laikapstākļi: lietus iespējamība 30%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Jāņem līdzi: peldkostīms, ūdensnecaurlaidīgs apģērbs/lietussargs; silts apģērbs, galvassega, cimdi (vai jābūt gataviem tos nomāt), ja iecerēts apskatīt Etnas vulkānu

Valūta: EUR

Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši grupas vadītāji

Lidojums:

Rīga - Katānija:  3h 35 min

Katānija - Rīga:  3h 30 min

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 10 kg reģistrētā bagāža

Lidojumu izpilda avio kompānija GETJET AIRLINES ar Boeing 737-400 tipa lidmašīnu.

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

10. aprīlis, plkst. 14:15 transfers no lidostas uz viesnīcu 
14. aprīlis, plkst. 11:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

 

Ceļojumu izpilda: SIA Baltic Ad Hoc

Cena

Lidojums: 399 EUR. Cena par tiešo lidojumu uz Katāniju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (10 kg nododamā un 5 kg rokas)

Lidojums + viesnīca: 689 EUR. Cena par tiešo lidojumu, transferu, 4 naktis 4* viesnīcā Hotel Nettuno ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgo numuru 100 EUR. 

Ekskursiju piedāvājumi

Katānijas pilsēta un Ciklopu Rivjēra

11.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts).

Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kas pateicoties dažādu arhitektūras ietekmju apvienojumam un baroka celtņu pārpilnībai iekļauts UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc tam dosimies gar Jonijas jūras krastu, t.s. Ciklopu Rivjēru uz Ačireāli. Ceļš vedīs gar gleznainiem zvejnieku ciematiem un apstāsimies Ačireālē – lielākajā piejūras reģiona pilsētā, kas atrodas uz klinšainas terases, ar skatu pāri jūras plašumiem. Pilsētā apskatīsim baroka celtnes, kas izgrezno pilsētas centrālo daļu, t.sk. Katedrāli un Domes ēku.

Ekskursijas ilgums ~ 6 stundas

 

Etnas vulkāns un Taormina

12.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 150 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete trošu vagoniņam un 4x4 minibuss Etnā, tipiskas sicīliešu pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts) 

Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Etnas vulkāna dienvidu nogāzi un Crateri Silvestri rajonu 1800m virs jūras līmeņa. Šeit varēs vērot pēdējo 20 gadu laikā notikušo izvirdumu sekas – lavas laukus. No Silvestri krātera trošu dzelzceļš un 4x4 minibuss mūs uzvedīs līdz vulkāna krāterim, kur gida pavadībā to varēsim apskatīt. Ekskursijas otrajā daļā kājām izstaigāsim Taorminas pilsētu, kur tiks dots arī brīvais laiks.

Ekskursijas ilgums ~9 stundas.

 

Ekskursija uz Noto un Sirakūzu

13.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa arheoloģiskajā parkā, Sirakūza Domā un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts) 

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Sirakūzu, kur galvenie apskates objekti būs – Vecpilsēta, kas atrodas uz nelielās Ortidžijas salas un ar pārējo pilsētu savienota trīs tiltiem, kā arī arheoloģiskā zona, kuras galveno dominanti veido grieķu teātris un romiešu amfiteātris. Ielūkosimies slavenajā grotā, kas saukta par Dionīsija ausi un pazīstama neparastās akustikas dēļ. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies arī Noto, lai novērtētu tās pasaulslaveno baroka arhitektūru. Noto tika pilnīgi izpostīta 1693. gada zemestrīcē, kas sagrāva gandrīz visu Sicīlijas austrumu daļu. Pilsēta tika uzbūvēta pilnīgi no jauna vēlīnā baroka stilā un izmantojot jaunākās tā laika pilsētplānošanas metodes.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Ceļojuma programma PDF

Ceļojuma programma ērti skatāmā un printējamā formātā.

Programma Sicīlijai un Katānijai.

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.