• Korsika Lieldienās
  • Korsika Lieldienās
  • Korsika Lieldienās

Korsika Lieldienās

699.00 €

Pavasara, 2020
4 dienas
11.apr - 15.apr

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa.

Korsika ir galamērķis patiesiem dabas un satriecoši skaistu ainavu mīļiem, tiem, kam nav slinkums kājām doties uz kādu no 67 vēsturiskajiem dženoviešu sargtorņiem, kas apjož salas klinšainos krastus, tiem, kuri ar prieku sajutīs makijas krūmāju rūgteno smaržu, jau izkāpjot no lidmašīnas Korsikā. Neiesakām Korsiku tiem, kam bail braukt pa trakiem kalnu ceļiem, kur divstāvu autobuss spiests braukt atpakaļgaitā līdz iepriekšējai izmaiņas vietai, jo ceļš taču vienjoslas.

Informācija

Ceļojums piemērots: visiem, kas vēlas redzēt aizraujošus dabas skatus, kas mīl franču un itāliešu kultūru un kurus interesē šo kultūru mijiedarbības rezultāts vienā no pašām skaistākajām Eiropas salām

Gaisa temperatūra: ap 17ºC dienā, ap 7ºC naktī

Ūdens temperatūra: 15ºC

Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 30% , saule apmēram 8 stundas katru dienu

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Lidojums:

11.04.2020 – Rīga 05:00 - 07:15 Bastija

15.04.2020 – Bastija 01:45 - 05:55 Rīga

Bagāža: vienam ceļotājam 15 kg nododamā un 5 kg rokas.

Ceļojumu izpilda: SIA Baltic Ad Hoc

Cena

Lidojums: 379 EUR Cena par tiešo lidojumu uz Bastiju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas)

Lidojums + viesnīca:

699 EUR – Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā  Best Western Bastia Centre divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 90 EUR. 

699 EUR – Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā Port de Toga divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 80 EUR.

 

 

 

Ekskursiju piedāvājumi

Bastijas pilsētas ekskursija

11.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 55 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids

Bastijas pilsētas ekskursijas laikā aplūkosim ievērojamākās Bastijas vecpilsētas vietas - Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli. Pēc ekskursijas gida pavadībā tiks dots brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~ 15.00

 

Kalvi un Balaņas ciemati

12.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)

Ekskursijas ievadā mūsu ceļš vedīs uz piejūras pilsētiņu Ile Rousse. Tā atrodas Korsikas pašos ziemeļrietumos, un savu vārdu dabūjusi pateicoties apkārtesošajām sārtās nokrāsas klintīm.

Pēc pusdienām dosimies uz Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi. Te interesanta ir Notre Dame de la Serra katedrāle un 13. gs. uzbūvētā Dženoviešu citadele, ko mēs apskatīsim. Kalvi tiks dots arī brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~.18:30

 

Kapkorsas pussalas ekskursija

13.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija Patrimonio

Ekskursijas iesākumā autobus piestās zvejnieku ciematā Erbalunga, kas atrodas Kapkorsas pussalas piekrastē, apmēram 10km no Bastijas uz ziemeļiem.

Tālāk pieturēsim Macinadžio, kas savu nosaukumu ir parādā vietējām vējdzirnavām. Tā ir lielākā Korsikas ostas un to izmantoja kā militāro ostu senie romieši. Šeit arī pusdienosim.

Turpinoties ekskursijai, apstāsimies St Florentē, senajā dženoviešu pilsētā, kas tagad ir atjaunota un kļuvusi populārs piejūras kurorts. Tās jūras piestātne ir iemīļota vieta pastaigām un te atrodama virkne kafejnīcu un restorānu.

Ap 17:30 mūs gaidīs Patrimornio vīna darītavā, kur tikai 20 ha lielajā vīna dārzā tiek audzēti vīnogulāji, no kuriem darinātais baltvīns pirmais no Korsikas vīniem tika atzīts atbilstošs Francijas vīna darināšanas standartiem. Šeit degustēsim vietējo ražojumu.

Atgriešanās viesnīcā ~19.00

 

Ekskursija uz Bonifačio

14.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 115 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies apskatīt Korsikas pašu tālāko dienvidu punktu – Bonifačio.

Ekskursijas pirmā pietura būs Aleria, kas mūsdienās ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs Korsikas austrumdaļas līdzenumā. Tālāk dosimies uz Bonifačio.

Bonifačio pilsētā vispirms dosimies uz ostu, lai ar kuģīti apbraukātu piekrastes alas un grotas. (Tikai labvēlīgos laika apstākļos!)

Pēc tam iesim kājām gida pavadībā, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākās vietas.

Atgriešanās Bastijā ~ 19:30

 

Ceļojuma programma PDF

Ceļojuma programma ērti apskatāmā un izprintējamā formātā

Programma Korsikai ar Best Western viesnīcu 

Programma Korsikai ar Port Toga viesnīcu

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.