• Jaungads Seviļā
  • Jaungads Seviļā
  • Jaungads Seviļā

Jaungads Seviļā

699.00 €

Ziemas, 2019/2020
5 dienas
28.dec - 1.jan

 

Vai gribat apskatīt vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence? Vai gribat sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā? Tad paviesojieties Seviļā – vienā no galvenajiem Spāniju apmeklējošo tūristu galamērķiem un iegūsiet neaizmirstamu Jūsu dzīves atmiņu lappusi! Seviļa ir pilsēta Spānijas dienvidos, Gvadalkiras upes krastos. Tā ir Andalūzijas ( viens no 17 Spāniju veidojošiem autonomajiem apgabaliem) un Seviļas provinces galvaspilsēta.

Informācija

Ceļojums piemērots: visiem, kuri vēlas apskatīt visskaistākās Spānijas pilsētas ar unikālām vēsturiskām vērtībām, kas iekļautas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, tiem, kuri vēlas iepazīties ar Andalūzijas reģiona kultūras bagātībām un sagaidīt Jauno gadu citādāk nekā parasti.

Gaisa temperatūra: ap 16 C dienā, ap 7 C naktī

Laikapstākļi: lietus iespējamība 27%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Lidojuma ilgums:

Rīga - Seviļa: 4h 40 min

Seviļa - Rīga: 4h 20 min

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Lidojumu izpilda aviokompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Atbilstoši Spānijas likumiem, pilsētu ekskursijas vadīs attiecīgajā pilsētā licenzēti gidi. Tā kā Seviļā, Rondā, Granadā un Kordovā nav licenzētu krieviski runājošu gidu, tās vadīs angļu valodā runājošs gids.

Cena

Lidojums 369 EUR (Cena par tiešo lidojumu uz Seviļu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas))

Lidojums + viesnīca 699 EUR (Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā Hotel M.A. Sevilla Congresos divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 125 EUR. Jaunā gada sagaidīšanas ballīte viesnīcā iekļauta)

Lidojums + viesnīca 749 EUR (Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā Catalonia Giralda divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 190 EUR. Jaunā gada sagaidīšanas ballītē viesnīcā iekļauta.)

Ekskursiju piedāvājumi

Seviļas pilsētas ekskursija

28.12.2019 13.00 no viesnīcas

Cena: 40 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Seviļas katedrālē

Ekskursijas laikā apskatīsim ievērojamākos Seviļas pilsētas arhitektūras objektus – galvenokārt Vecpilsētu, kurā atrodas vairākas UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautas celtnes. Gids mums parādīs Seviļas universitāti, veco Tabakas fabriku, kurā savulaik strādāja Karmena, San Telmo pili, Zelta torni, Izabelas II tiltu, Makarenas baziliku, Spanijas laukumu un Ibero –Amerikas ekspozīcijas teritoriju. Tomēr lielākā vērība šīs 4 stundu ekskursijas laikā tiks pievērsta pasaulslavenajai Seviļas katedrālei.

Atgriešanās viesnīcā ~ 17:00

 

Ekskursija uz Kordovu

29.12.2019 09.00 no viesnīcas

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša pavadošā gida un Kordovas vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Pilsētas apskate vainagosies ar Kordovas Lielās mošejas – katedrāles apmeklējumu.

Pēc pusdienām dienas otrajā pusē tiks dots brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~18:30

 

Flamenko priekšnesuma apmeklējums El Palacio Andaluz

29.12.2019 21.00 no viesnīcas

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, flamenco priekšnesums, viens dzēriens 

21:30 -23:00 flamenko priekšnesums

Flamenko priekšnesums notiks atjaunotā nolikavā, kas piedāvā ap 500m2 plašas telpas, kurā izvietota skatuve, tipisks Andalūzijas vīna pagrabs un galdi ar pilnu bāra un restorāna servisu. Apakšējā stāvā atrodas neliela skatuve, restorāns un bārs. Augšējā daļa ietver teātra tipa izvietojumu ar sēdvietām un galdiņiem, no kuriem paveras lieliska iespēja vērot priekšnesumus un klausīties mūziku.

El Palacio Andaluz par saviem priekšnesumiem, kas aptver plaša spektra flamenko stilus ir ieguvis neskaitāmas nacionālās un starptautiskās balvas.

Pamatstāvā atrodas “Vīna pagraba muzejs” ar tajā iekļauto izstādi “Andalūziešu flamenko muzejs un māksla”. Tajā var apskatīt flamenko priekšnesumos izmantotos priekšmetus un tērpus, kā arī solistu fotogrāfijas. Te atrodamas arī citi eksponāti, kas būtiski andalūziešu kultūras identitātei, kā piemēram, keramika, vīns un jāšanas sporta atribūti.

Tie, kuri apmeklē flamenko priekšnesumus, izstādi var apmeklēt bez maksas.

Atgriešanās laiks viesnīcā ~ 23:30

NB! Svētku tērps nav nepieciešams.

 

Ekskursija uz Granadu

30.12.2019 08.00 no viesnīcas

Cena: 100 EUR

Cenā iekļauts: transports, pavadošā angliski runājošā gida, Granadas pilsētas angliski runājošā gida un oficiālā Alhambras angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Alhambrā un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts)

Pilnas dienas ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. Vispirms vietējā gida pavadībā apskatīsim Granadas pilsētas ievērojamākās vietas, bet pēc pusdienām viesosimies 14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksā Alhambrā.

Atgriešanās viesnīcā ~ 19:30

NB! Atkarībā no Alhambras gida pieejamības, ekskursijas daļas var tikt mainītas vietām

 

Ekskursija uz Rondu

31.12.2019 09.00 no viesnīcas

Ekskursija dāvanā pirmajiem 15 pircējiem! Standarta cena 70 EUR.

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida un Rondas pilsētas angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Plaza de toros de Ronda un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts).

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de toros de Ronda , kā arī Vecpilsētu Pēc pusdienām tiks dots brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~ 18:00

Inese Krūmiņa

inese.krumina@travelart.lv
+371 26460906

Mana ilggadējā pieredze tūrismā būs noderīga, plānojot ceļojumus un dodoties izbraukumā grupās. Esmu gatava apspriest pat vistrakākā ceļojuma idejas