• Jaunais gads Madeirā
  • Jaunais gads Madeirā
  • Jaunais gads Madeirā

Jaunais gads Madeirā

949.00 €

Ziemas, 2020
5 dienas
30.dec - 3.jan

Ziedu sala, Atlantijas pērle... kā tikai nedēvē 56 km garo un 20 km plato Portugālei piederošo salu Atlantijas okeānā, kas atrodas ap 1000 km uz dienvidrietumiem no Eiropas kontinenta krastiem un apmēram 600 km attālumā no Marokas.

Madeira ir galvenā sala arhipelāgā, kura sastāvā ietilpst arī Portu Santu – civilizācijas mazāk skarta un slavena ar mirdzoši baltām pludmalēm, kā arī neapdzīvotās Dezertas. Sala atrodas ap 500 m virs jūras līmeņa un klāta kalniem. Augstākā virsotne Piku Ruivu sasniedz 1862 metru augstumu. Madeirā atrodas Eiropas augstākā un pasaulē otrā augstākā jūras klints Kabu Žirau (580m). Madeiru, kas ir viens no diviem Portugāles Autonomajiem apgabaliem, par savām mājām sauc vairāk nekā 267 tūkstoši salinieku. Taču tie apmēram divi miljoni tūristu, kas katru gadu viesojas salā visvairāk apbrīno subtropu klimata mūžīgajā vasarā plaukstošos ziedus, pasakainās ainavas ar skarbajām klintīm un šaurajām ielejām, čaklo rokdarbnieču darinātās mežģines un izšuvumus, kā arī Jaungada uguņošanu, kas kā varenākā pasaulē ir iekļauta Ginesa rekordu grāmatā.

Madeirā Ziemassvētkus un Jauno gadu sāk gaidīt jau no decembra pašām pirmajām dienām. Svētku gaidīšana ietver ne tikai krāšņi izdekorētas Funšalas un citu Madeiras pilsētu ielas, bet arī virkni dažādu pasākumu, kas mēneša laikā notiek baznīcās, ielās un laukumos un kuros plaši tiek atspoguļota salas etnogrāfija, kultūra, māksla un reliģiskā piederība. Svētku kulminācija ir Jaungada nakts, kad dažādās Funšalas vietās notiek svētku salūts – lielākais salūts pasaulē. 2006. gadā tas iekļauts Ginesa rekordu grāmatā ar astoņu minūšu ilgu krāšņu un dažādu uguņošanu, kas pulcina tūristus no visas pasaules

Informācija

Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc saules un siltuma, mīl ziedus, krāšņus dabasskatus un patīk kūrortu sniegtās ērtības

Gaisa temperatūra: 19 - 21C dienā, 14-16C naktī

Ūdens temperatūra: 19-21C

Laikapstākļi: apmēram 6 saulainas stundas katru dienu, īslaicīga lietus iespējamība 50%

Jāņem līdz: peldkostīms, ūdensnecaurlaidīgs apģērbs/lietussargs, sporta apavi pastaigām gar levadām

Laika starpība ar Latviju: 2 stundas

Valūta: EUR

Grupu  pavadīs latviski un krieviski runājoši grupas vadītāji

Lidojums: 

Rīga - Funšala: 6h 00 min  

Funšala   - Rīga: 5h 20 min 

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 10 kg reģistrētā bagāža

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

30. decembris, plkst. 10:00 no lidostas uz viesnīcu 
03. janvāris, plkst. 13:30  no viesnīcas uz lidostu

 

Ceļojumu izpilda: SIA Baltic Ad Hoc

Cenas

Lidojums: 599 EUR. Cena par tiešo lidojumu uz Funšalu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, siltā ēdināšana, bagāža (10 kg nododamā un 5 kg rokas).

Lidojums + viesnīca: 

949 EUR. Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 3* viesnīcā Orquidea divvietīgā istabā ar brokastīm.  Piemaksa par vienvietīgu istabu 80 EUR.

1199 EUR. Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 5* viesnīcā Enotel Lido divvietīgā istabā ar viss iekļauts ēdināšanu (AI). Piemaksa par vienvietīgu istabu 290 EUR. Jaunā gada vakariņas un krāšņa ballīte 31.12 iekļauta cenā!

Ekskursiju piedāvājumi

Funšala, Pico dos Barcelos un Monte

30.12.2020 10:00 no lidostas

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete botāniskajā dārzā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)

Ekskursijas laikā apskatīsim Zemnieku tirgu ar milzīgu vietējo dārzeņu, augļu un svaigi ķertu zivju bagātību. Dosimies arī uz Botānisko dārzu, kas lepojās ar plašu koku, krūmu un ziedu kolekciju. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz nelielo ciematiņu Monte, kas atrodas kalnos, kuri ieskauj Funšalu un kas pazīstama ar unikālo vietējo transporta līdzekli – Tobbogan – kas līdzīgs ragavām. Apskatīsim draudzes baznīcu un vietējos publiskos dārzus. Pēc tam dosimies uz Pico dos Barcelos – skatu laukumu, no kura paveras brīnišķīga ainava pār Funšalu.

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

 

Ekskursija uz Portu Moniž

31.12.2020 09:00 no viesnīcas

Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.02.2020 - dāvanā!

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā). Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.02.2020 - dāvanā!

Ekskursijas sākumā apstāsimies dažos interesantos skatu punktos, piem. Piku da Torre, no kurienes paveras lielisks skats pāri Kamara de Lobuš – mazam zvejnieku ciematam, kas pazīstams arī kā Sera Vinstona Čercila ciemats. Apstāsimies arī pie Kabu Žirau – otrās augstākās jūras klints pasaulē. Nākamā pieturas vieta būs Ribeirā Bravā – jaukā ciematā salas dienvidrietumos, lai apmeklētu nelielu brīnišķīgu baznīcu. Ceļš turpināsies uz Enkumeadas kalnu pāreju, lai iemūžinātu plašos skatus pāri salas dienvidiem un ziemeļiem. Sao Vicentē – municipalitātē salas ziemeļos – nonāksim, braucot garām dažiem skaistiem ūdenskritumiem. Šeit apskatīsim nelielu ciematu Portu Moniž, kas liekas no kalniem ieripojis jūrā un slavens ar saviem dabiskajiem peldbaseiniem. Funšalā atgriezīsimies šķērsojot vienīgo salas plato – Paul da Serra.

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

 

Ekskursija pa levadām

01.01.2021 14:00 no viesnīcas

Cena: 30 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi

Šī pus dienas ekskursija tiks veltīta pastaigai gar Serras do Faial levadu – irrigācijas kanālu jeb akveduktu, kas ir vairāk nekā 100 gadus vecs. Mūsu ceļš sāksies Paradīzes ielejā un noslēgsies Ročau. Pa ceļam vērosim koptas kalnu terases un brīnišķīgus dārzus, kā arī plašus skatus pāri Kamačas ciematam. Pastaigas ilgums apm. 2,5 stundas, bet tās garums apm. 5.5 km. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas

Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas! 

 

Ekskursija uz Santanu un Mačiku

02.01.2021 09:00 no viesnīcas

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)

Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim salas ziemeļu ciematus Santanu, kuras akmens māju trīsstūrainie jumti klāti ar Madeirai raksturīgo jumta klājumu – niedrēm un Mačiku – pirmo vietu, kur salā ieradās portugāļu jūrasbraucēji. Apkārt ciematiem salas ziemeļos plešas lauru koku meži, kas iekļauti UNESCO pasaules vērtīgāko dabas objektu sarakstā.

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

Ceļojuma programma PDF

Ceļojuma programma ērti skatāmā un printējamā formātā

Programma Madeirai ar Enotel Lido viesnīcu

Programma Madeirai ar Orquidea viesnīcu

Liene

liene@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.