• Azoru salas valsts svētkos
  • Azoru salas valsts svētkos
  • Azoru salas valsts svētkos

Azoru salas valsts svētkos

699.00 €

Vasaras, 2020
4 dienas
14.nov - 17.nov

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots ceļojuma galamērķis, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.

Informācija

Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc patīkamas gaisa temperatūras , mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, masu tūrisma nesabojātu, mierīgu un klusu vidi 

Gaisa temperatūra: ~18-19ºC dienā, ~13-14ºC naktī

Ūdens temperatūra: 20ºC

Laikapstākļi: lietusgāžu iespējamība 55%, vējains 

Jāņem līdzi: peldkostīms, ūdensnecaurlaidīgs apģērbs/lietussargs, sporta apavi.

Laika starpība ar Latviju: 3 stundas

Valūta: EUR

Lidojums: 

Rīga - Ponta Delgada : 6h 30 min 

Ponta Delgada - Rīga: 5h 40 min 

Atļautais bagāžas apjoms katram ceļotājam: 10 kg reģistrējamā bagāža, 5 kg rokas bagāža

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

14. novembris 08:30 transfērs no lidostas uz viesnīcu

17. novembris 18:30 transfērs no viesnīcas uz lidostu

 

Ceļojumu izpilda: SIA Baltic Ad Hoc

Cenas

Lidojums: 579 EUR. Cena par tiešo lidojumu uz Ponta Delgadu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, siltais ēdiens, bagāža (10 kg nododamā un 5 kg rokas)

Lidojums + viesnīca: 

699 EUR. Cena par lidojumu, transferu un trīs naktis 3* viesnīcā Neat Hotel Avenida divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 65 EUR.

799 EUR. Cena par lidojumu, transferu un trīs naktis 4* viesnīcā Hotel Marina Atlantico divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 90 EUR.

Ekskursiju piedāvājumi

Ponta Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri

14.11.2020 09.30 izbraukšana no viesnīcas

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: transports, radioaustiņas, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti) un krieviski runājoša gida pakalpojumi

Pirmās dienas ekskursija ievaddaļa tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām.

Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas Domes ēku, ievērojamākās baznīcas- Matriza, “ Cerību konventu” ar tā svētnīcu un Veco Jezuītu koventu, kas lepojas ar skaistāko baroka fasādi Azoru salās. Paviesosimies arī pilsētas tirgū..

Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Sete Sidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Pa Dienvidrietumu ceļu, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. Eksursija turpināsies pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim arī siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi.

Ekskursijas ilgums~līdz 18:00

 

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem

15.11.2020 09:00 Izbraukšana no viesnīcas

Ekskursija dāvanā, rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.februārim! Standarta cena 60 EUR.

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns vai alus, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti)

Izbrauksim no Pontas Delgadas un vispirms apstāsimies pludmalē Ribeira Kente ( Ribeira Quente). Pēc īsas pastaigas okeāna krastā, dosimies uz Ponta da Madrugada – vienu no pašiem ievērojamākajiem salas skatu laukumiem, no kura aplūkojams bezgalīgais Atlantijas okeāns.

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Povoacao- munipalitāti Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Šeit apskatīsim pilsētas centru un miniatūru zooloģisko dārzu.

Ekskursija turpināsies uz salas ziemeļaustrumiem, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotais rajons, klāts kalniem, mežiem un ielejām. Ciemata Nordeste restorānā nobaudīsim pusdienas un tālāk dosimies uz botānisko parku Ribeira duš Kalderoeš ar pašu gleznaināko salas ūdenskritumu Līgavas plīvurs. Ainavām un ciematiem mainoties, nonāksim skatu laukumā Saltu du Kavalu (Salto do Cavalo) no kura var redzēt divus salas lielākos vulkāniskos kompleksus Povoasau un Furnas. Pēc tam atgriezīsimies Pontā Delgadā.

Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30

 

Terseiras sala

16.11.2020 07:00 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu 08:40 Izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu 09:20 Ierašanās Terseirā

Cena: 285 EUR

Cenā iekļauts: lidmašīnas biļete, transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Algar do Carvao, vīna degustācija un pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti)

07:00 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu

08:40 Izlidošana uz Terseiras salu

09:20 Ierašanās Terseirā

Vispirms dosimies Serra do Cume kalnu grēdas virzienā, kur skatu laukumā varēsim aplūkot salas plašumus. Nākamais pieturas punkts būs neaktīvs vulkāns Brasil, no kura skatu laukuma paveras panorāma pāri pusei no Terseiras salas, salas galvaspilsētai Angra do Heroismo un lielākajam spāņu būvētajam fortam Castelo de Sao Juao Batista, kas atrodas vulkāna pakājē.

Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz salas ziemeļu piekrasti, kur atrodas Biscoitos ciemats, kas slavens ar savu vīna muzeju. Te apskatīsim vīnogulāju dārzus un degustēsim vietējo vīnu. Okeāna piekrastē redzēsim brīnišķīgus sastingušas lavas izveidotos dabiskos peldbaseinus, kuros, labvēlīgu laika apstākļu gadījumā, varēs arī nopeldēties.

Terseiras salas ekskursijas laikā apmeklēsim arī unikālo dabas veidojumu -Algar do Carvao alu, kas atrodas izdzisušā vulkānā.

18:00 transfērs uz Terseiras salas lidostu

19:25 izlidošana uz Sau Migela salu

20:05 ierašanās Sau Migela salā un transfers uz viesnīcu

Ekskursijas ilgums ~ līdz 20:30

*Ekskursijas pēdējais iegādes termiņš - 17.oktobris!

 

Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku

17.11.2020 09.00 Izbraukšana no viesnīcas

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti), ieejas maksa Terra Nostra parkā un Furnas ezera fumarolu zona.

Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, dodoties uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Šeit aug endēmiskie augi un ligzdo jūras putni. Uguns ezers un tā apkārtne ir pasludināti par dabas lieguma zonu. Pēc tam dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura labi pārskatāma salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas fabrikas un plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases, iepazītos ar fabrikas darbību un nobaudītu tasi vietējās tējas vai fabrikā ražoto saldējumu, kas skaitās pats garšīgākais salā.

No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidu.

Pirms pusdienām apstāsimies Furnas ezera krastā, kur būs iespēja vērot, kā no vulkāniskas ielejas dzīlēm tiek izvilkti milzīgi katli ar gaļas un dārzeņu sautējumu ( Cozido), kuru pēc tam vietējie restorāni piedāvās nobaudīt pusdienās.

Pēc pusdienām, pastaiga romantiskajā Terra Nostra parkā, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins, kurā būs iespēja nopeldēties (iesakām līdzi ņemt tumšas krāsas peldkostīmu/peldbikses).

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem un minerālūdens avotiem, kuri ir unikāls vulkānisks elements Azoru salās.

Atgriezīsimies Pontā Delgadā, braucot pa salas dienvidu piekrasti.

Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30

Ceļojuma programma PDF

Ilze Jakovleva

ilze.jakovleva@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.