• 3 spēles FIN KOR USA
 • 3 spēles FIN KOR USA
 • 3 spēles FIN KOR USA

3 spēles FIN KOR USA

495.00 €

Ziemas, 2017/2018
10 dienas
4.mai - 13.mai

Ja baudu sagādā ceļot ar prāmi, apskatīt Zviedriju un Dāniju no autobusa loga, iepazīt vikingu vēsturi, un ņemt līdzi arī bērnus, kas būs laimīgi ieraudzīt sen kāroto “Legoland”, tad šis brauciens ir piemērots tieši Jums un Jūsu ģimenei.

Informācija

Brauciena laikā Jums būs iespēja apmeklēt 3 Latvijas izlases spēles:

06.maijā 20:15 ar Somiju 

08.maijā 16:15 ar Dienvidkoreju

10.maijā 16:15 ar ASV

 

Gan turp, gan atpakaļ dosimies ar Tallink prāmi pāri Baltijas jūrai un tad vēl 600km caur Zviedriju līdz Dānijas karaļvalstij.

Atpakaļceļā būs iespēja arī īsai Kopenhāgenes apskatei. 

 

Ja vēlaties doties šajā ceļojumā, bet uz īsāku vai ilgāku periodu, droši sazinieties ar biroju – “Travel Art LV” meitenes piemeklēs alternatīvas, atbilstošas Jūsu vēlmēm.

Noteikumi

Pieteikšanās

Avanss 25 EUR

Otrā iemaksa 225 EUR līdz 01.02.2018.

Pilna summa līdz 01.04.2018. 

Ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, Travel Art LV patur tiesības anulēt Jūsu ceļojumu.

Atteikšanās 

Līdz 01.02.2018. zaudētā summa 25 EUR

Pēc 01.02.2018. zaudētā summa 225 EUR

Pēc 01.04.2018. zaudēta visa summa

Līdz 01.04. 2018. iespējams bez maksas ceļojumu pāradresēt citai personai. 01.04. – 01.05.2018 vārda maiņa 50 EUR

Ceļojuma cenā ietilpst

 • Prāmja biļete (vieta 4vietīgā kajītē) Rīga – Stokholma – Rīga 
 • Transporta pakalpoumi Dānijā
 • Viesnīca Cabinn Vejle 2vietīgas istabas (divstāvīgās gultas) ar dušu, WC un brokastīm
 • Veselības apdrošināšana
 • Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi

Ceļojuma cenā neietilpst

 • Hokeja biļetes
 • Ieejas maksas apskates objektos
 • Personīgie tēriņi

PDF

Izdrukājams maršruta apraksts

Piemaksas/atlaides

 • Ceļazīmes cena spēkā līdz 19.12.2017
 • Vēlies ietaupīt un pilnībā izbaudīt hokeja čempionāta gaisotni, dzīvojot Herningas Fanu ciemata teltīs vai izstāžu hallēs izvietotajās istabiņās? Arī tas ir iespējams! Travel Art LV konsultantes izstrādās īpašu piedāvājumu.
 • Piemaksa par vienvietīgu istabu: 50 EUR/nakts.
 • Piemaksa par divvietīgu kajīti turp un atpakaļ 75 EUR/ personai.
 • Spēļu biļetes sākot no 20 EUR, pieejamas septiņas kategorijas.

Maršruts

4. maijs, piektdiena

Plkst. 16.00 Pulcēšanās Rīgas pasažieru ostā. Plkst. 17.30 prāmis Rīga – Stokholma.

Nakts uz prāmja.

5. maijs, sestdiena

Ar autobusu dosimies ceļā cauri Zviedrijai un Dānijai uz Vaili – pilsētu, kas hokeja čempionāta laikā pārvērtīsies par Latvijas hokeja fanu galvaspilsētu.

Vēlu vakarā ierašanās Vailē.

Nakts viesnīcā.

6. maijs, svētdiena

Kad esam izgulējušies, izbaudām Vaili. Vaile ir bagātākā pašvaldība visā Dienvidjitlandē, un šī pilsētiņa, kurā dzīvo ap 55 tūkstošiem iedzīvotāju, atrodas apmēram 70 kilometru attālumā no čempionāta norises vietas Herningas. Vaile, lai arī nav liela, tomēr gana dzīvīga pilsēta, kurā katrs var atrast ko interesantu – gan iepirkties, gan izstaigāties pa krastmalu, aiziet uz fjordu, pasēdēt kādā omulīgā krodziņā vai restorānā. Vaile pirmo reizi rakstos minēta 1256. gadā. Šobrīd šī pilsēta slavena arī ar to, ka tajā ir sava latviešu biedrība. Viens no būtiskākajiem simboliem ir Vailes dzirnavas.

Došanās uz Herningu. Plkst. 20.15 spēle Latvija – Somija.

Nakts viesnīcā.

7. maijs, pirmdiena

Ekskursija uz Ribi. Ribe atrodas Jitlandes rietumos, Ziemeļjūras krastā. Ribe ir vecākā pilsēta Dānijā – 2018. gadā tā svinēs jau 1308. dzimšanas dienu. Apskatīsim slaveno Ribes katedrāli, izstaigāsim mazās, bet šarmantās vecpilsētas ieliņas, senās ēkas ar īpatnējām durvju un logu ailēm. Varēsim sajust vēstures elpu.

Nakts viesnīcā.

8. maijs, otrdiena

No rīta iespēja aizraujoši pavadīt laiku “Oekolariet” – zinātnes muzejā, kurš gan nevar pretendēt uz tādu vērienu, kā Tartu esošais “Ahhaa” muzejs, tomēr ir gana interesants un izzinošs, ar daudzām interaktīvām instalācijām. Lai gan pie daudziem eksponātiem informācija ir tikai dāņu valodā, nav jābūt dāņu valodas pratējam, lai izprastu, kas, piemēram, notiks ar Vaili, ja uznāks plūdi, un vai mūsu viesnīca applūdīs, vai arī paliks neskarta. Muzejā stundām ilgi labprāt pavadīs arī mazie apmeklētāji – ja arī viņus neinteresēs zinātnes brīnumi, tad vismaz Lego istaba noteikti. Turklāt muzejā ir arī ļoti interesants veikaliņš, kurā mājiniekiem var iegādāties neparastus suvenīrus un nobaudīt nākotnes ēdienu – piemēram, grauzdētus tārpus.

Došanās uz Herningu. Plkst. 16.15 spēle Dienvidkoreja – Latvija.

Nakts viesnīcā.

9. maijs, trešdiena

Ja dodaties uz Dāniju, lai baudītu hokeju, tad šī būs tā reize, kad gados jaunākie ģimenes locekļi dikti gribēs braukt līdzi, jo turpat taču ir “Legolande”! Jā, tieši tā, vien 20 kilometrus no Vailes, kas būs galvenā latviešu mītnes pilsēta, ir šis brīnums un rotaļu klucīšu paradīze.

Darba laiks: 10.00-18.00, atrakcijas no 10.00-17.00.

Cena (rezervējot 7 dienas pirms došanās) – bērniem 299 DKK, pieaugušajiem 319 DKK. Pērkot uz vietas – bērniem 339 DKK, pieaugušajiem 359 DDK. Bērns “Legolandē” top par pieaugušo  jau no 13 gadu vecuma.

Ja nu tomēr šādas atrakcijas nav interesantas, iesakām laiku pavadīt pašā Vailē, izstaigājot mīlīgo pilsētu, iepērkoties, baudot vietējo krodziņu vilinājumu, nogaršojot vietējos alus, vai arī aizdoties uz briežu dārzu, kas atrodas turpat Vailes nomalē.

Nakts viesnīcā.

10. maijs, ceturtdiena

No rīta, jau ņemot līdzi visu fanošanai, dosimies uz Jellingu. Jellinga ir neliela pilsēta apmēram 10 kilometru attālumā no Vailes, kas būs galvenā latviešu hokeja fanu pilsēta. Tā ir īpaša vieta, jo tieši šeit atrodas senākie rūnu akmeņi. Rūnu teksts, kas izkalts akmeņos, tiek datēts ar 10. gadsimtu. Zīmīgi, ka tieši šeit arī atrodas rūnakmens, kurš uzstādīts karaļa Haralda I Zilzobja laika, un vēstī, ka kopš šī brīža dāņi pāriet kristietībā.

Jellingā mājvietu radis arī vien no lielākajiem Vikingu muzejiem, kurā ieeja ir par brīvu. Darba laiks katru dienu no plkst. 10.00-17.00.

Pēc tam ceļš uz Herningu. Plkst. 16.15 spēle Latvija – ASV.

Nakts viesnīcā.

11. maijs, piektdiena

Dodamies ar autobusu uz Kopenhāgenu. Kopenhāgena ir Dānijas galvaspilsēta, kurā pasaules čempionātu aizvadīs A grupas izlases un notiks arī pusfināli un fināli. Kopenhāgena pilsētas statusu ieguvusi 13. gadsimtā, taču rakstos minēta jau kopš 11. gadsimta. Karalistes galvaspilsētā šobrīd dzīvo ap 800 tūkstošiem cilvēku. Mums būs iespēja apskatīt šo pilsētu visā krāšņumā, izstaigāt pilsētas centru un vismaz no ārpuses aplūkot karaļpili. 

Vēlāk ceļš uz Zviedriju.

Nakts viesnīcā Jēnčepingā.

12. maijs, sestdiena

Ceļš līdz Stokholmai. Plkst. 17.00 prāmis Stokholma – Rīga.

Nakts uz prāmja.

13. maijs, svētdiena

No rīta ierašanās Rīgā.

Ilze Jakovleva

ilze.jakovleva@travelart.lv

Atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un pastāstīšu vairāk par ceļojumiem.