• NBA un NHL Ņujorkā
  • NBA un NHL Ņujorkā
  • NBA un NHL Ņujorkā

NBA un NHL Ņujorkā

1450.00 €

Rudens/Ziemas, 2017/2018
5 dienas
31.dec - 4.jan

 

Vai var labāk sākt Jauno 2018. gadu, kā skatoties atklātā stadionā NHL “Winter Classic” spēli Ņujorkā, kur sacentīsies Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” un Ņujorkas “Rangers”? Bet 2. janvārī jau doties uz “Madison Square Garden”, lai skatītos klātienē, kā divi latvieši NBA satiekas vienā laukumā? Sporta līdzjutējiem noteikti šis ir pats interesantākais gada sākums, kāds vien iedomājams.

Informācija

 

31.decembris, svētdiena

Plkst. 16.30 pulcēšanās lidostā “Rīga”, pretim “airBaltic” kasēm. Reģistrēšanās lidojumam. Plkst. 18.35 lidojums Rīga – Stambula. Plānotais ierašanās laiks Stambulā plkst. 22.35. Transfērs uz viesnīcu. Iespējams, ka šī Jaunā gada sagaidīšana būs pilnīgi savādāka, nekā citkārt, jo, iespējams, ka šampanieša glāzes pacelsim vēl lidostā, vai arī transfēra busiņā, vai, pie visoptimistiskākā scenārija, viesnīcas vestibilā pirms iekārtošanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā

1.janvāris, pirmdiena

Agrs transfērs no viesnīcas uz lidostu. Lidojums Stambula – Ņujorka plkst. 8.25. Plānotais ierašanās laiks JFK lidostā plkst. 11.45.

Plkst 13.00 NHL “Winter Classic” – fantastiska iespēja, kā atklātā laukumā cīnās Bufalo “Sabres” un Ņujorkas “Rangers”. Ja lidmašīna kavējas, vai arī kādam no grupas ir aizķeršanās pie robežas šķērsošanas, vai arī kādi citi neparedzēti gadījumi saistībā ar gadu miju, pastāv risks nokavēt spēles sākumu!

Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks.

Nakts 4* viesnīcā Doubltree by Hilton New York Times Squ​a​re West

 

2. janvāris, otrdiena

Brīva diena vai arī iespēja doties Ņujorkas apskates ekskursijā, vai arī doties iepirkties. Plkst. 19.30 spēle Ņujorkas “Knicks” pret Sanantonio “Spurs”. Kurš kuru – Kristapa Porziņģa jeb Dāvja Bertāna komandas uzvarēs? Jebkurā gadījumā uzvaras lauri tik un tā vienam no latviešiem.

Nakts viesnīcā

3. janvāris

Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz lidostu. Lidojums Ņujorka – Stambula plkst. 13.15.

4. janvāris

Plānotā ierašanās Stambulā plkst. 7.05. Stambulas apskates ekskursija. Plkst. 15.30 lidojums Stambula – Rīga. Plānotā ierašanās Rīgā – plkst. 17.40.

 

 

Cenā ietilpst

Ceļojuma cenā ietilpst:

Lidojums Rīga – Stambula – Ņujorka – Stambula – Rīga, 1 nakts viesnīcā Stambulā, 2 naktis 4* viesnīcā Ņujorkā bez brokastīm, ceļojuma apdrošināšana, Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi.

Papildus izdevumi:

Personiskie izdevumi, ēšana, biļete uz “Winter Classic” spēli – sākot no 350 EUR, biļete uz NBA spēli, sākot no 125 EUR par spēli, ESTA (14 USD), Ņujorkas apskates ekskursija (sākot no 59 USD).

Ludmila

ludmila@travelart.lv

Radušies papildus jautājumi? Raksti!